Najlepszy prezent dla copywritera i blogera

Grudniowy wpis copywrterski na luzie, bo to jest właśnie taki czas. Czas, kiedy warto wyluzować i cieszyć się nadchodzącymi świętami. Tylko jak tu wyluzować, jak wciąż nie kupiło się prezentów i nie ma się pojęcia co kupić? Jeśli masz w rodzinie czy wśród znajomych copywritera lub blogera, zobacz, jaki jest najlepszy prezent dla takiej osoby. Oto moje propozycje na idealny prezent dla copywritera i blogera.

1. Najlepszy prezent dla copywritera – Planner

Kalendarz książkowy albo planer to idealny pomysł na prezent dla copywritera czy blogera. Dla każdej osoby pracującej w domu będzie to świetny prezent. Takie osoby muszą same organizować sobie pracę i w ogóle każdy dzień. Dobry planner jest do tego niezbędny. Najlepiej, żeby miał sporo miejsca na notatki i to różne – te związane z pracą, terminami, ale także inne. Na pewno nie będzie to prezent nietrafiony.

2. Sprzęt do nagrywania

Jeśli masz w rodzinie copywritera czy blogera, który lubi robić zdjęcia lub materiały video, a bazuje jedynie na smartfonie, możesz zafundować mu sprzęt do nagrywania. Sam telefon to za mało. Przyda się statyw, by go na nim umieszczać, dobry mikrofon czy kijek do selfie. Jest to więc świetny pomysł na prezent dla copywritera i blogera.

3. Gadżet na biurko i nie tylko

Dla każdej osoby pracującej na komputerze znakomitym prezentem będzie fajny gadżet na biurko. Może to być kubek, podkładka pod kubek, podkładka pod mysz itp. Poza tym możesz sprawić takiej osobie fajne etui na laptop czy koszulkę. W moim sklepie Kamixart znajdziesz świetne gadżety zarówno świąteczne, jak i codzienne, z moim logo lub moimi zdjęciami. Tylko pospiesz się z zamówieniem, by prezenty zdążyły dojść przed świętami!

4. Karta podarunkowa

To idealny prezent dla copywritera, blogera i dla każdej osoby, zwłaszcza gdy nie wie się zupełnie, co kupić. Dla copywritera czy blogera świetnym pomysłem będzie karta podarunkowa do sklepu stacjonarnego lub internetowego z elektroniką.

5. Książka, e-book, kurs

Możesz masz w swoim otoczeniu kogoś, kto dopiero rozważa pracę jako copywriter czy prowadzenie bloga? Takiej niezdecydowanej jeszcze osobie, niepewnej, czy warto w to wchodzić, możesz zafundować jakiegoś ciekawego e-booka lub kurs z solidną dawką wiedzy i możliwością szlifowania swoich umiejętności. Możesz pobrać i sprezentować komuś mój darmowy e-book dla niezdecydowanych, w którym zachęcam do podjęcia pracy jako copywriter, ale też nakreślam obecne realia, których należy być świadomym.

Ponadto zachęcam też do zapisania siebie lub właśnie kogoś bliskiego na mój Kurs pisania dobrych treści. Obie tury – standardowa i ekspress ruszają już od stycznia i zapisy trwają. Kurs zapoznaje ze specyfiką internetu i treści internetowych, rodzajami treści, a także specyfiką samej pracy, rozliczeń z klientami i wieloma innymi ważnymi zagadnieniami, podczas gdy inne dostępne kursy uczą głównie samego pisania. Zapraszam serdecznie do rozpoczęcia przygody razem ze mną! To idealny prezent dla copywritera początkującego.

6. Coś związanego z zainteresowaniami

Copywriter często ma swoją niszę, czyli tematykę, którą się interesuje i lubi o niej pisać najbardziej. Bloger też zwykle prowadzi blog na konkretny temat związany z zainteresowaniami. Np. blogerowi kulinarnemu możesz kupić książkę z przepisami, a dla kogoś, kto prowadzi bloga w tematyce fitnessu, możesz kupić książkę ze zdrowymi przepisami albo wykupić karnet na siłownię. Karnety, vouchery czy bilety to też znakomite prezenty, dzięki którym oderwiesz zapracowanego copywritera od ekranu.

To moje przykładowe pomysły na prezent dla copywritera czy blogera, ale możesz też sprawdzić inne wpisy z najlepszymi i najgorszymi pomysłami na prezenty. Pamiętaj, aby nikomu nie dawać w prezencie zwierzęcia, bo jako niespodzianka staje się tylko problemem. Zobacz dlaczego i co warto wiedzieć kupując prezenty online.

____________________________________________________

Utrzymanie bloga też kosztuje. Jeśli więc podoba Ci się to, co piszę, postaw mi symboliczną kawę, która doda mi energii i bardzo pomoże w rozwoju bloga, który jest moją pracą i pasją. Będę Ci bardzo wdzięczna za docenienie i wsparcie. 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to