Test i kurs copywritingu –  start projektu edukacyjnego

Uwaga! Nadeszła wiekopomna chwila! Właśnie startuję z moim projektem edukacyjnym! Wprawdzie miałam wystartować z tym wcześniej, ale natłok zleceń i sporo czasu, którego wymagała praca nad specjalnymi podstronami spowodowały, że wszystko rusza dopiero teraz. Zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę spróbować swoich sił w copywritingu do sprawdzenia i poszerzania swojej wiedzy. Przedstawiam Wam mój test i kurs copywritingu.

Test predyspozycji na copywritera

Test, który stworzyłam znacznie różni się od większości dostępnych na rynku. Jest obszerniejszy i dokładniej bada wiedzę i umiejętności przyszłych lub początkujących copywriterów. Zachęcam jednak do jego wykonania nie tylko osoby chcące sprawdzić, czy się nadają do tej pracy, bo chcą spróbować swoich sił w tym niezwykłym zawodzie, ale także osoby, które nieustannie krytykują ten zawód. Wielu ludziom wydaje się, że copywriting to praca dla nieuków, zwykłe kopiowanie treści i nic nie trzeba umieć ani się napracować. Mój test na pewno przekona takich malkontentów, że to absolutnie nieprawda. Polecam po wykonaniu testu zapisać się na kurs, a po przejściu kursu wykonać go ponownie, aby sprawdzić postępy. Wszystkie informacje o teście oraz oczywiście sam test do pobrania znajdują się TUTAJ. Zobacz, dlaczego warto wykonać test i nie czekaj. Zrób to, a przekonasz się, czy nadajesz się do tej pracy i nad czym jeszcze musisz popracować.


Kurs copywritingu

Wielu początkujących w zawodzie copywritera od razu szuka zleceń. Tymczasem najpierw trzeba się wszystkiego nauczyć. Sama umiejętność pisania i lekkie pióro to nie wszystko. Wiedzy do przyswojenia jest naprawdę dużo. Umiejętności, które się powinno mieć i szlifować, również. Z własnego doświadczenia wiem, ile trzeba się naszukać i nakopać w sieci, żeby dowiedzieć się wszystkiego, co trzeba i rozwiać wszystkie swoje wątpliwości. Wiele czasu minęło zanim poczułam pewność, że mogę spróbować swoich sił w realizacji zleceń. Szukałam jakichś kursów, aby już nie musieć ciągle czegoś szukać, jednak znajdowałam tylko albo darmowe, w których nie było niczego, czego bym jeszcze nie wiedziała albo płatne, kosztujące kilkaset złotych albo i więcej. Darmowe kursy to za mało, a te płatne z kolei, to nie na kieszeń początkującego, chyba że ktoś ma inną pracę i nieźle zarabia.

Dlatego postanowiłam stworzyć coś pomiędzy jednym i drugim. Płatny kurs, ale subskrypcyjny, z opłatami miesięcznymi, składający się z 40 lekcji zawierających całą niezbędną wiedzę i ćwiczenia szlifujące niezbędne umiejętności. Zapisy ruszają od dziś i pierwsza lekcja będzie rozesłana w poniedziałek 28 marca. Kolejne lekcje będą rozsyłane w każdy poniedziałek, więc będzie tydzień na opanowanie każdej lekcji. Po 28 marca będzie można oczywiście zapisywać się na kurs nadal. Nowe tury będą ruszały co miesiąc, w pierwszy poniedziałek miesiąca. Zapis na kurs jest bardzo prosty. Wszystkie informacje dotyczące kursu, zapisu, przebiegu i korzyści z udziału w kursie dostępne są na specjalnej podstronie – TUTAJ.

Test i kurs copywritingu – skorzystaj już teraz

Jeśli szukasz możliwości zdobycia niezbędnej wiedzy lub czujesz potrzebę sprawdzenia już posiadanej, nie czekaj i skorzystaj z mojej oferty edukacyjnej. Jestem przekonana, że mój test i kurs copywritingu pomoże Ci przygotować się należycie do wykonywania tego ciekawego i niezwykłego zawodu. Nie zwlekaj i zgłoś się już teraz. Nie ograniczam liczby miejsc, ale ograniczony jest czas – to tylko dwa tygodnie! Pamiętaj – nauka to klucz do sukcesu copywritera. Zapisz się więc na kurs i ucz razem ze mną. Czekam na Ciebie! 🙂 Wystarczy, że klikniesz w ten przycisk i wpłacisz 20 złotych z wiadomością, że zapisujesz się na kurs:

Postaw mi kawę na buycoffee.to